„Atvežiau mišrių metalo atliekų. Vaikinai vietoje išrūšiavo, paaiškino kainodarą, o vadovas labai žmogiškai pasiūlė, kaip kitą kartą atvežti, kad gautųsi dar geresnė kaina. Mokėjimas – iš karto po svėrimo, be jokių pažadų „rytoj“. Smagu matyti tokią tvarkingą, švarią aikštelę.“