APK

Veiklos kryptys

Metalų laužas bei atliekos superkamos iš fizinių ir juridinių asmenų. Supirktas metalų laužas pjaustomas, presuojamas, rūšiuojamas pardavimui. Taip pat atliekame pramonės objektų demontavimo, įvairių konstrukcijų, įrengimų ardymo, pjaustymo darbus kliento teritorijoje. Teikiame konteinerius sukauptam metalų laužui ir išvežame savo transportu, perdirbame. Ilgametė patirtis leidžia atlikti darbus laiku ir laikantis visų saugos reikalavimų. Kvalifikuoti įmonės specialistai vykdo nenaudojamų, nurašytų laivų utilizavimą, įgijo patirties jų ardyme. Pagrindinėje Klaipėdos bazėje taip pat vykdoma ir eksploatuoti netinkamų transporto priemonių demontavimo ir utilizavimo veikla. Supirktas ir paruoštas metalų laužas yra realizuojamas perdirbimui į Olandiją, Daniją, Ispaniją, Vokietiją, o taip pat į Azijos uostus.

UAB „APK“ šiuo metu pagrindinės veiklos kryptys yra:

 • spalvotųjų metalų laužo ir atliekų supirkimas;
 • juodojo metalų laužo supirkimas;
 • antrinių žaliavų surinkimas, perdirbimas;
 • metalinių konstrukcijų ardymas, demontavimas, laivų pjaustymas;
 • metalų laužo sandėliavimas, perkrova;
 • automobilių perdirbimas, utilizavimas;
 • laidų ir kabelių perdirbimas;
 • metalų laužo realizacija – eksportas, importas, didmeninė prekyba;
 • klientų aptarnavimas konteineriais metalų atliekų surinkimui;
 • metalų laužo bei atliekų išsivežimas savo transportu;
 • sandėliavimo, gamybinių plotų ir biurų nuoma.

Įmonė atlieka krovinių perkrovimo paslaugas įvairaus tipo transporto priemonėmis. Ypatingai palankios sąlygos geležinkelio, autotransporto krovinių perkrovimams. Yra galimybė priimti geležinkelio krovinius, perkrauti juos į autotransportą arba jūrinius konteinerius. Elektroninėmis svarstyklėmis sveriame krovinius iki 60 tonų.

UAB „APK“ superka iš gyventojų ir organizacijų (fizinių ir juridinių asmenų) senus nebenaudojamus automobilius utilizavimui. Išrašomos pažymos, reikalingos transporto priemonių išregistravimui Regitroje. Esant būtinybei transporto priemones išvežame patys arba galime suteikti priekabos nuomos paslaugas.

SERTIFIKATAI

Integruotas ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikatas palengvino eksportą. Įsidiegę kokybės sistemą pagerinome vidinę įmonės tvarką, įgyvendinome efektyvesnį valdymą. Mūsų darbuotojai aiškiau supranta įmonės tikslus, procesus, jų pareigybės yra griežtai apibrėžtos. Svarbiausia, kad klientai gali labiau pasitikėti mūsų darbo kokybe. Europos verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios ISO 9001 ir ISO 14001 standartą, traktuojamos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie nesiekia vien tik trumpalaikio pelno, o orientuojasi į ilgalaikius planus ir kokybę.

Creditinfo 2016 m. ir 2017 m. buvome įvertinti kaip viena stipriausių įmonių Lietuvoje, turinčią aukštą mokumo reitingą.

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.